Baldų gamyba užsiimančius paslaugų teikėjus reikia rinktis pagal kategorijas

Baldų gamyba Lietuvoje plečiasi greitai – dabar yra daug privačių paslaugų teikėjų, o taip pat mūsų šalyje kuriasi ir pasaulinį pripažinimą pelniusios užsienio bendrovės. Vartotojams dabar yra didžiulis pasirinkimas renkantis tiek vidaus, tiek lauko baldus. Šiuo metu baldų gamybos paslaugas pradėjo teikti ir privatūs asmenys, nes jiems dabar sudarytos visos galimybės savarankiškai verstis tokia veikla nesteigiant jokių įmonių. Tiesa, čia nemažą dėmesį siūloma skirti gamintojų paieškai, nes vienos bendrovės teikia gamybos paslaugas tik stambiems užsakovams, o kiti tiesiog savo paslaugas siūlo visoms įmonėms ir gyventojams. Jeigu jums reikia baldų namams, laukui ar tiesiog ieškote inventoriaus biurui, tai kiekvienu atveju turėtumėte apžvelgti skirtingus baldų gamintojus, nes nuo to priklausys ir jūsų išlaidos.

Norint įsigyti baldus namams, pirmiausia reikėtų dairytis į pagrindinius gamintojus. Tai būtų privatūs asmenys, įmonės arba tiesiog viską galite pirkti iš prekybos centrų. Prekybos centruose, aišku, ne visi gaminiai yra patvarūs, nes dauguma jų pagaminti iš presuotos medienos, kuri tampa nepatvari gavus drėgmės. Nesvarbu, kad presuota mediena yra dengiama storu lako ar dažų sluoksniu – drėgmė gali įsigerti per ilgą laiką. Patvaresni namų baldai yra gaminami iš medžio masyvo ir tada viskas dengiama specialia klijuote arba vandeniui atspariomis medžiagomis. Namams taipogi galite rinktis ir natūralios medienos gaminius, kurie nebus niekaip apdoroti. Tai reiškia, kad natūrali mediena puikiai atrodys ir be jokių dažų, tai ypač tiktų medinėms trobelėms ar rąstiniams namams, kur vyrauja medienos akcentuojamas interjeras.

Kalbant apie lauko baldus, tai čia reikia labiau domėtis ne tik baldų prekybos centrais, o gamybos įmonėmis. Yra gamintojų, kurie specializuojasi tik ties lauko baldų gamyba. Jie siūlo didelius stalus, kėdes, suolus, o taip pat neretai siūlo ir kitus darbus – įrenginėja terasas, pavėsines ir t.t. Tokie baldai ir kiti gaminiai kainuoja nepigiai, nes dažniausiai yra naudojama natūrali mediena. Tačiau, lauko baldus gaminančios įmonės siūlo ilgaamžiškus gaminius, kuriems neretai suteikiama ir kelių metų garantija. Šios bendrovės taipogi siūlo ir kitus gaminius – medines sūpuokles, vaikų žaidimo aikšteles, smėlio dėžėse bei įvairias kitas medienos konstrukcijas.

1474178499981

Kas liečia privačius gamintojus t.y. asmenis, pastebima, kad klientai su jais gali bendrauti lanksčiau. Tai reiškia, kad tokie baldų gamintojai labiau žiūri klientų interesų. Jie neretai akcentuoja, kad klientas gali pateikti savo medžiagas tam tikrų baldų gamybai. Tokiu būdu gamintojas išvengia išlaidų, o klientas sumoka mažiau, nes jam nereikia pirkti naujų medžiagų, jeigu turi kažkokių atliekamų – visi lieka patenkinti. Privatūs baldų gamintojai siūlo tiek įprastus svetainės baldus, tiek virtuvės ar kitus baldus, todėl į juos kreipdamiesi vėlgi – trėsite didžiulį pasirinkimą.

Kiekvienai baldų kategorijai siūlytume ieškoti skirtingo gamintojo – taip gausite didesnį pasirinkimą.